moskitiery Warszawa

Moskitiery to grupa osłon okiennych, których celem jest ochrona pomieszczenia przed owadami i różnego rodzaju zanieczyszczeniami biologicznymi, jak charakterystyczne kołtuny z kwitnącej topoli. System składa się z gęsto plecionej siatki i ramki, która umożliwia montaż moskitiery na ramie okiennej.

Dawniej moskitiery okienne przyjmowały postać osłony montowanej w oknie na stałe, dlatego też nie sprawdzały się w przypadku drzwi balkonowych czy tarasowych – zwyczajnie uniemożliwiały wychodzenie na zewnątrz. Współcześnie rozwiązania dostępne na rynku osłon okiennych pozwalają na tworzenie systemów, które możemy w każdej chwili z łatwością zwinąć lub rozwinąć. Są to moskitiery rolowane, plisowane, przesuwne oraz otwierane. Z powodzeniem możemy z nich korzystać do osłony otworów okiennych i drzwiowych.

Moskitiery na wymiar KOSROLET: Charakterystyka systemu

Jako dostawca wysokiej jakości osłon okiennych dbamy o funkcjonalność, estetykę oraz trwałość naszych produktów. Moskitiery na wymiar wykonujemy na bazie precyzyjnie wyselekcjonowanych komponentów, co gwarantuje ich estetykę i długą żywotność. Nasz asortyment obejmuje systemy sztywne (tzn. bez możliwości otwierania) oraz systemy plisowane, które polecamy przede wszystkim w przypadku otworów drzwiowych – drzwi balkonowych i tarasowych.

Atutem moskitier na zamówienie jest możliwość wyboru kolorystyki systemu i jej dopasowania m.in. do koloru ramy okiennej. Dzięki temu system ochrony przed owadami jest praktycznie niewidoczny. Ramki wykonujemy z profili aluminiowych, co zapewnia wysoką stabilność, a zarazem lekkość systemu. Oferowane moskitiery mogą być użytkowane wielosezonowo. W celu zapewnienia ich wysokiej estetyki przez długi czasu użytkowania, zalecamy demontaż siatek w okresie jesienno-zimowym.

Moskitiery na wymiar – Warszawa i okolica

Klientów poszukujących wysokiej jakości systemów ochrony przeciwko owadom i zanieczyszczeniom biologicznym zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą na moskitiery. Obok gotowych rozwiązań oferujemy moskitiery na wymiar. Ich wybór pozwala na zapewnienie skutecznej ochrony, przy jednoczesnej gwarancji wysokiego komfortu użytkowania systemu w otworach okiennych i drzwiowych o niestandardowych wymiarach. Moskitiery oferujemy wraz z profesjonalnym montażem. Usługi montażu świadczymy na terenie miasta Warszawa i najbliższej okolicy – zachęcamy osoby z Bielan, Białołęki, Bemowa czy Mokotowa do sprawdzenia naszych moskitier. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji. W stałej ofercie mamy również rolety wewnętrzne czy markizy tarasowe.

Opinie z Google