plisy Warszawa

Plisy to grupa osłon okiennych oferujących bardzo dużą swobodę zarządzania ilością promieni słonecznych wpadających do pomieszczenia. W odróżnieniu od tradycyjnych rolet i żaluzji wewnętrznych plisy możemy zaciągać od góry do dołu, od doły do góry lub rozciągać w centralnej części szyby. To właśnie ta zaleta sprawia, że plisy okienne doskonale sprawdzają się we wszystkich oknach, niezależnie od strony świata, na którą wychodzą. Drugą istotną zaletą plis jest sposób montażu systemu, który nie zwisa swobodnie z ramy okiennej. Dzięki temu osłony bardzo dobrze sprawdzają się zarówno na tradycyjnych oknach, jak i w przypadku okien dachowych. Nie kolidują również z ustawieniem skrzydła okiennego w pozycji uchylonej, dzięki czemu możliwe jest wietrzenie pomieszczeń bez rezygnacji z ich zacieniania.

KOSROLET: Plisy okienne na wymiar

O funkcjonalności plis decyduje ich dopasowanie systemu do okna. Długość i szerokość tkaniny zacieniającej powinna odpowiadać rozmiarowi przeszklenia. Zamawiając plisy okienne na wymiar mamy pewność, że tkaniny wystarczy na osłonięcie całego okna, a po rozwinięciu całej plisy jej nadmiar nie będzie się gromadził na dole czy u góry ramy okiennej.

Starając się jak najlepiej odpowiadać na potrzeby i oczekiwania Klientów oferujemy plisy okienne na wymiar. Systemy wykonujemy w oparciu o szeroki wachlarz tkanin zacieniających w atrakcyjnych kolorach i wzorach. Dodatkowo istnieje możliwość wyboru kolorystyki systemu montażowego, dzięki czemu wraz z ramą okienną tworzy on spójną i estetyczną całość.

Sercem naszych plis są tkaniny, które charakteryzują się wysoką odpornością na szkodliwy wpływ czynników atmosferycznych. Wystawione na ekspozycję promieniowania UV nie płowieją i nie przebarwiają się. To pozwala na długotrwałe zachowanie funkcjonalności i pierwotnej estetyki systemu, który obok funkcji zacieniającej pełni rolę dekoracji okna.

Plisy okienne – Warszawa i okolica

Klientów z terenu miasta Warszawa i okolicy poszukujących wysokiej jakości osłon okiennych zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z asortymentem systemów KOSROLET oraz naszymi dotychczasowymi realizacjami. W ofercie posiadamy wysokiej jakości plisy okienne na wymiar, które oferujemy wraz z profesjonalnym montażem. Współpracujemy z klientami prywatnymi i odbiorcami biznesowymi. Oferowane plisy okienne doskonale wpisują się w potrzeby i wymogi stawiane nowoczesnemu budownictwu mieszkaniowemu i użytkowemu. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji. Oferujemy również między innymi rolety zewnętrzne czy moskitiery.

Opinie z Google