Rolety w kasecie

Kosrolet > Rolety w kasecie

Powrót na stronę główną

rolety w kasecie warszwa żoliborz

Rolety w kasecie

Rolety materiałowe to jeden z najpopularniejszych i najczęściej wybieranych typów osłon okiennych. Stanowią wygodne i efektowne rozwiązanie, które w prosty i szybki sposób pozwala zminimalizować dyskomfort związany z nadmiernym nasłonecznieniem pomieszczenia. Rolety wewnętrzne to także skuteczna osłona przed oświetleniem miejskim i niepożądanymi spojrzeniami z zewnątrz. Jedną z odmian rolet materiałowych są rolety w kasecie. 

Rolety w kasecie to rozwiązanie cechujące się wysoką funkcjonalnością i estetyką. Tkanina rolety jest szczelnie zamknięta we wnętrzu kasety, dzięki czemu nie blaknie i nie kurzy się. Kaseta umożliwia bezinwazyjny montaż rolety bezpośrednio na ramie okiennej, co przekłada się na wygodę użytkowania osłony. 

Dlaczego warto wybrać rolety w kasecie? 

Rolety w kasecie są bardzo wygodne w użytkowaniu. Można je bez obaw opuszczać i podnosić jednocześnie otwierając i zamykając okna. Roleta jest wyposażona w dwie prowadnice zakrywające obrzeża materiału. Taka konstrukcja ma wiele zalet. Obrzeża chronią materiał przed uszkodzeniami, jednocześnie utrzymując roletę w miejscu. Dzięki temu osłona nie powiewa na wietrze, nie uderza o szybę i nie przemieszcza się podczas zmiany ustawienia okna (otwierania, uchylania, zamykania). 

Podobnie jak standardowe rolety materiałowe rolety w kasecie można wykonać na wymiar. To pozwala na jeszcze lepsze dopasowanie osłony okna do jego rozmiaru. Standardowe kasety są dostępne w kolorze białym. Zamawiając osłonę na wymiar mamy możliwość dodatkowo obrać kolor kasety i prowadnic adekwatnie do kolorystyki stolarki okiennej. 

Rolety w kasecie: Warszawa, Żoliborz

Klientów zainteresowanych wyborem rolet wewnętrznych zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą rolet w kasetach, ale też rolet dzień noc czy rolet rzymskich . Rolety w kasetach dostarczamy wraz z usługą profesjonalnego montażu. Nasi montażyści posiadają bogate doświadczenie w mocowaniu rolet na oknach różnego typu, co gwarantuje stabilny, a zarazem bezinwazyjny montaż systemu oraz jego wysoką estetykę. 

Oferowane rolety w kasecie charakteryzują się:

  • dostępnością tkanin w szerokiej gamie kolorystycznej i różnych wzorach, 
  • dostępnością tkanin uszlachetnionych (rolety dzień noc, rolety termoizolacyjne i rolety gumowane), 
  • dostępnością kaset i prowadnic w różnych kolorach, 
  • wysoką estetyką systemu, 
  • odpornością systemu na oddziaływanie czynników szkodliwych. 

W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji. Specjaliści KOSROLET z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą w wyborze osłon okiennych, które najlepiej sprawdzą się w danym projekcie. Oferujemy również między innymi plisy i moskitiery

Opinie z Google