Jesteśmy szybko rozwijająca się firma, której głównym celem jest usatysfakcjonowanie klienta oraz pełne zaspokojenie jego potrzeb w kwestii osłon okiennych, rolet antywlamaniowych, markiz i zadaszeń kawiarnianych.

Nasz zespół składa się z pracowitych i wykwalifikowanych ludzi, którzy swoje doświadczenie zdobyli poprzez wieloletnia prace w firmie POROLET, od 30 lat istniejącej na rynku polskim.
Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie sprostać każdemu zleceniu.

Specjalizujemy się przede wszystkim w montażach rolet zewnętrznych , markiz, jak i wszelkiego rodzaju osłon dziennych ( typu: rolety materiałowe, plisy, verticale, żaluzje dzienne, moskitiery i wiele innych )
Oferujemy bezpłatny pomiar w możliwie jak najszybszym terminie. Na spotkaniu klient może liczyć na naszą fachową pomoc oraz zapoznać się z naszymi próbnikami produktów.

W montowanych przez nas produktach wykorzystujemy bogata ofertę napędów elektrycznych głównie firmy NICE lub SOMFY jak i ręcznych.
Działamy na terenie Warszawy i okolic.

Gwarantujemy szybkie i sprawne podejście do klienta, co wyróżnia nas na tle konkurencji. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów. To Ty decydujesz o ilości światła w pomieszczeniu, niezależnie od pory dnia. 

10

LAT na polskim rynku

Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie sprostać każdemu zleceniu.

100
%

Zadowolonych klientów

Gwarantujemy szybkie i sprawne podejście do klienta, co wyróżnia nas na tle konkurencji. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów.

Masz jakieś pytania? Zadzwoń!