Rolety dachowe

Kosrolet > Rolety dachowe

Powrót na stronę główną

rolety dachowe warszawa żoliborz

Rolety dachowe: Zewnętrze i wewnętrzne 

Rolety na okna dachowe to popularny system osłon, których podstawowym celem jest ochrona wnętrza przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym i nagrzewaniem się. Jednocześnie w sezonie zimowym roleta zewnętrzna na okno dachowe chroni szybę przed ciężarem śniegu. Pancerz rolety to także dodatkowa warstwa izolacyjna, dzięki której łatwiej utrzymać optymalną temperaturę wewnątrz. 

Wybierając rolety dachowe warto zwrócić uwagę na systemy rekomendowanych producentów. Ich wybór to gwarancja jakości i trwałości osłony okna, która przez długi czas zapewni optymalne warunki w pomieszczeniu. Doskonałym uzupełnieniem osłon okiennych są rolety dachowe materiałowe. Dzięki specjalnie opracowanej technologii materiałowe rolety na okna dachowe zapewniają wysoki komfort użytkowania niezależnie od konta nachylenia okna. Materiał nie obwisa, nie rusza się na wietrze i nie uderza o szybę. Rolety dachowe wewnętrzne skutecznie osłaniają wnętrze przed promieniami UV i ciepłem. 

Rolety na okna dachowe: Zastosowanie 

Rolety dachowe znajdują zastosowanie w zabudowie mieszkaniowej i użytkowej. Ich wybór zwiększa komfort użytkowania poddasza. Rolety montuje się również na oknach na poddaszach niezaadaptowanych na cele mieszkalne czy użytkowe. Ich zadaniem jest przede wszystkim ochrona okna dachowego przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych, jak również próbami wtargnięcia do wnętrza. 

Rolety dachowe: Warszawa, Żoliborz 

Klientów poszukujących wysokiej jakości rolet na okna dachowe zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą na produkty, takie jak:

Roleta zewnętrzna na okno dachowe stanowi skuteczne zabezpieczenie przed nadmiernym nasłonecznieniem i nagrzewaniem się pomieszczenia, jednocześnie chroniąc okno przed czynnikami zewnętrznymi. Rolety dachowe wewnętrzne zapewniają przede wszystkim ochronę przed słońcem i ciepłem. Oferowane przez KOSROLET systemy dachowe charakteryzują się:

  • wykonaniem z wysokiej jakości materiałów, 
  • trwałością i odpornością na oddziaływanie czynników szkodliwych,
  • wysokim komfortem użytkowania, 
  • doskonałymi parametrami użytkowymi (np. właściwości termoizolacyjne rolety dachowej),
  • dostępnością w szerokiej gamie kolorystycznej, 
  • wyposażeniem w niezawodne napędy (roleta zewnętrzna). 

W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji. Specjaliści KOSROLET z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą w wyborze rolety dachowej, która najlepiej spełni Twoje oczekiwania. W naszej stałej ofercie mamy również między innymi plisy i markizy.

Opinie z Google