Rolety zewnętrzne

Kosrolet > Rolety zewnętrzne

Powrót na stronę główną

żaluzje zewnętrzne Warszawa

Rolety zewnętrzne pełnią różne funkcje w nowoczesnym budownictwie kubaturowym. Zabezpieczają przed przegrzewaniem się pomieszczeń latem i utratą ciepła zimą. Obniżają poziom hałasu. Zapewniają prywatność, a w wariancie antywłamaniowym zabezpieczają nieruchomość przed niepożądanymi gośćmi.

Obecnie rolety zewnętrzne stanowią integralną część nowoczesnych technologii budowlanych. W zależności od etapu, na którym zdecydujemy się na ich montaż możemy skorzystać z zalet systemów podtynkowych i natynkowych. W przypadku pierwszych kaseta z pancerzem rolety znajduje się pod elewacją zewnętrzną, w przypadku drugich na niej.

Rolety antywłamaniowe: Charakterystyka produktu

Starając się jak najlepiej odpowiadać na potrzeby i oczekiwania Klientów oferujemy szeroki wybór osłon okiennych zewnętrznych. W asortymencie posiadamy:

  • rolety zewnętrzne,
  • rolety antywłamaniowe,
  • żaluzje fasadowe.

Rolety antywłamaniowe to rodzaj osłony okiennej, który nie tylko skutecznie chroni wnętrze przed czynnikami atmosferycznymi i hałasem dobiegającym z zewnątrz, ale jednocześnie zapewnia ochronę przed włamaniem. Rolety antywłamaniowe charakteryzują się wzmocnioną konstrukcją oraz systemem montażowym zapewniającym solidne osadzenie prowadnicy w ścianie budynku. Dzięki temu system nie może być sforsowany przez uszkodzenie pancerza, ani wyłamanie prowadnicy.

Rolety zewnętrzne i rolety antywłamaniowe wykonujemy na wymiar. To pozwala nam dostarczać rozwiązania idealnie dopasowane do architektury obiektu. Oferujemy rolety antywłamaniowe w Warszawie na Bemowie oraz w okolicy.

Rolety zewnętrzne – Warszawa i okolica

Klientów z terenu miasta Warszawa Bemowo i okolicy zainteresowanych wyborem osłon okiennych zewnętrznych zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. Rolety zewnętrzne i rolety antywłamaniowe oferujemy wraz z profesjonalnym montażem. Wykonujemy montaż w obiektach mieszkalnych i użytkowych. Rolety możemy zamontować także jako osłony boczne pergoli tarasowych. Oferowane przez nas rozwiązania charakteryzują się:

  • wysoką odpornością na szkodliwy wpływ czynników zewnętrznych,
  • doskonałymi parametrami użytkowymi,
  • wyposażeniem w niezawodne napędy – korzystamy z rozwiązań NICE oraz SOMFY,
  • dostępnością systemów w szerokiej gamie kolorystycznej.

W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji. Specjaliści KOSROLET z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą w wyborze najbardziej optymalnego systemu osłon zewnętrznych. W stałej ofercie mamy również rolety wewnętrze – w tym rolety materiałowe i rolety dzień noc.

Opinie z Google