Rolety dzień-noc

Kosrolet > Rolety dzień-noc

Powrót na stronę główną

rolety dzień noc Warszawa

Rolety dzień-noc nazywane również roletami dzień i noc stały się prawdziwym hitem na rynku wewnętrznych osłon okiennych. W odróżnieniu od tradycyjnych rolet wewnętrznych pozwalają na znacznie większą swobodę zarządzania ilością światła dziennego w pomieszczeniu, jednocześnie zapewniając jego prywatność. Swoją funkcjonalność rolety dzień-noc zawdzięczają poziomym pasom na tkaninie. Pasy te różnią się stopniem przezroczystości. Przesuwając je względem siebie uzyskujemy większą lub mniejszą przepuszczalność światła. Jednocześnie dzięki odpowiedniemu ułożeniu pasów w rozciągniętej na szybie rolecie możemy całkowicie wyeliminować promienie słoneczne i zasłonić okno przed ciekawskimi spojrzeniami z zewnątrz.

Rolety dzień noc na wymiar: Charakterystyka produktu

W standardowej ofercie producentów rolet dzień-noc znajdziesz:

  • rolety w wariancie klasycznym,
  • rolety mini,
  • rolety w kasecie dedykowanej do montażu na ramę okna,
  • rolety w kasecie dedykowanej do montażu na suficie lub ścianie.

Nowoczesne budownictwo kubaturowe bazuje na dużych przeszkleniach. Te sprawiają, że trudno dobrać osłony okienne w ramach standardowej oferty. Odpowiadając na potrzeby i oczekiwania Klientów marka KOSROLET oferuje rolety dzień-noc na wymiar. Nasze systemy charakteryzują się:

  • szerokim wachlarzem tkanin dostępnych w różnych wariantach kolorystycznych,
  • dostępnością systemów w dużych szerokościach,
  • możliwością stworzenia systemu na potrzeby okna tarasowego lub okna horyzontalnego,
  • wysoką trwałością.

Korzystamy wyłącznie z wysokiej jakości tkanin. Ich wybór gwarantuje funkcjonalność rolety dzień-noc oraz jej trwałość. Tkaniny nie trasą właściwości użytkowych, ani estetyki nawet po długotrwałej ekspozycji na działanie promieni UV.

Rolety dzień-noc – Warszawa i okolica

Klientów z terenu miasta Warszawa i najbliższej okolicy zainteresowanych wyborem funkcjonalnych rolet wewnętrznych zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na rolety dzień-noc oraz dotychczasowymi realizacjami. Rolety oferujemy wraz z profesjonalnym montażem. To gwarantuje prawidłową instalację systemu w przypadku standardowych, jak i nietypowych otworów okiennych. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji. W ofercie posiadamy również tradycyjne rolety wewnętrzne oraz plisy okienne. Wszystkie systemy dostarczamy na zamówienie. Pomiary wykonuje jeden z naszych techników. W ten sposób uzyskujemy systemy o optymalnych szerokościach i długościach tkanin zacieniających. W stałej ofercie mamy również między innymi rolety materiałowe czy rolety rzymskie.

Opinie z Google