Rolety rzymskie

Kosrolet > Rolety rzymskie

Powrót na stronę główną

rolety rzymskie warszawa żoliborz

Rolety rzymskie

Rolety rzymskie łączą funkcjonalność klasycznych rolet materiałowych z dekoracyjnym charakterem zasłon. Oprócz optymalnej ochrony przed nadmiernym nasłonecznieniem i niepożądanymi spojrzeniami z zewnątrz pełnią także funkcję dekoracyjną. Doskonale komponują się w pomieszczeniach urządzonych w stylu klasycznym, rustykalnym i shabby chic. Są również ciekawym dodatkiem w minimalistycznych pomieszczeniach nowoczesnych, w których bardzo często pełnią rolę głównego elementu dekoracyjnego. 

W zależności od kolorystyki, rolety rzymskie mogą zaciemniać lub rozjaśniać pomieszczenia. System występuje w dwóch wariantach:

  • rolety transparentnej, która wpuszcza do wnętrza delikatne, rozproszone światło słoneczne, jednocześnie chroniąc pomieszczenie przed nadmiernym nagrzewaniem się i spojrzeniami z zewnątrz, 
  • rolety przyciemniającej, która ogranicza ilość światła słonecznego przedostającego się do wnętrza, jednocześnie tworząc przytulny klimat; rolety przyciemniające skutecznie chronią wnętrza przed nadmiernym nagrzewaniem się i spojrzeniami osób z zewnątrz. 

Rolety rzymskie: Stylowy i funkcjonalny dodatek do wnętrz

To, co wyróżnia roletę rzymską na tle innych rolet wewnętrznych to sposób ich składania. Różni się on od tego występującego w modelach materiałowych. Podczas gdy w roletach materiałowych tkanina jest zwijana, w roletach rzymskich tkanina składa się podczas unoszenia tworząc eleganckie nakładające się na siebie marszczenia. Powstałe po uniesieniu rolety falbany sprawiają, ze roleta rzymska jest efektowną ozdobą okna, nawet jeśli zostanie opuszczona tylko do połowy jego wysokości. 

Rolety rzymskie są coraz chętniej wybierane przez właścicieli mieszkań, domów oraz biur. Rosnącą popularność zawdzięczają dowolności montażu. W zależności od specyfiki otworu okiennego roletę rzymską możemy zamontować:

  • do ramy okiennej, 
  • do sufitu, 
  • do ściany. 

Rolety rzymskie: Warszawa, Żoliborz

Osoby zainteresowane zamówieniem rolety rzymskiej zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. Posiadamy szeroki wybór wewnętrznych osłon okiennych, które cechują się:

  • estetycznym i precyzyjnym wykonaniem, 
  • możliwością wykonania rolety na wymiar, 
  • dostępnością w trzech systemach montażu, 
  • dostępnością w szerokiej gamie wzorów i kolorów, 
  • trwałością i odpornością na czynniki szkodliwe. 

W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji. Zespół KOSROLET z przyjemnością odpowie na wszystkie pytania i pomoże w wyborze rolety rzymskich, które będą najlepszym dopełnieniem Twojego wnętrza. Oferujemy również żaluzje zewnętrzne i moskitiery.

Opinie z Google