Rolety wolnowiszące

Kosrolet > Rolety wolnowiszące

Powrót na stronę główną

rolety wolnowiszące warszawa żoliborz

Rolety wolnowiszące

Rolety wolnowiszące to najbardziej popularny typ rolet materiałowych. To wygodne, a zarazem estetyczne rozwiązanie, które w prosty sposób rozwiązuje problem nadmiernej ekspozycji pomieszczenia na promieniowanie słoneczne. Rolety wolnowiszące skutecznie osłaniają okna także przed oświetleniem miejskim i wzrokiem przechodniów. To system chętnie wybierany do mieszkań, domów jednorodzinnych, jak i biur czy pomieszczeń użytku publicznego. 

O dużej popularności rolet wolnowiszących decyduje ich uniwersalny charakter. Roleta może służyć nie tylko jako osłona przed słońcem czy element dekoracji wnętrza, ale również jako ekran projekcyjny. Wykorzystując uszlachetnione tkaniny zaciemniające (np. tkaniny gumowane) powierzchnię rolety z powodzeniem możemy wykorzystać do projekcji multimedialnych, tym samym zmniejszając ilość elementów niezbędnych w wyposażeniu sali konferencyjnej czy salki szkoleniowej w firmie. Rolety wolnowiszące są uniwersalne także pod względem montażu.  

Rolety wolnowiszące: Zalety 

Roleta wolnowisząca może się pochwalić szeroką uniwersalnością, tak pod względem zastosowań, jak i montażu. W odróżnieniu od systemu kasetowego może być mocowana poza ramą okienną. Roletę można przymocowania do ściany tuż nad oknem lub do sufitu. To pozwala na bardzo dużą swobodę aranżacyjną oraz możliwość zastosowania rolet wolnowiszących w pomieszczeniach, w których inne systemy osłon okiennych nie mogą być zamontowane. 

Rolety wolnowiszące: Warszawa, Żoliborz

Osoby zainteresowane wyborem wewnętrznych rolet okiennych zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą firmy KOSROLET. W stałym asortymencie posiadamy szeroki wybór rolet wewnętrznych, między innymi rolety materiałowe czy rolety dzień noc. Oferowane osłony okien charakteryzują się:

  • wysoką odpornością na promieniowanie UV, 
  • wysoką precyzją i estetyką wykonania, 
  • konkurencyjną ceną, 
  • dostępnością tkanin w szerokiej gamie kolorystycznej i w różnych wzorach, 
  • dostępnością pełnej gamy systemów montażowych. 

Rolety wolnowiszące znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie osłony wymaga duża powierzchnia okna. Skutecznie chronią przed nadmiernym nasłonecznieniem i nagrzewaniem się pomieszczeń, jednocześnie stanowiąc skuteczną osłonę przed niepożądanymi spojrzeniami z zewnątrz. W razie pytań lub wątpliwości dotyczących wyboru osłony okna zachęcamy do kontaktu. Specjaliści KOSROLET z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą w wyborze najbardziej optymalnego rozwiązania. Rolety wolnowiszące oferujemy wraz z montażem. Usługi montażowe świadczymy na terenie miasta Warszawa, w szczególności dzielnicy Żoliborz. Oprócz rolet wolnowiszących w stałej ofercie mamy również rolety antywłamaniowe czy markizy tarasowe.

Opinie z Google