Żaluzje zewnętrzne

Kosrolet > Żaluzje zewnętrzne

Powrót na stronę główną

żaluzje zewnętrzne Warszawa

Celem przeszkleń jest dodanie bryle budynku lekkości. Zasłaniając przeszklenia ciężkimi pancerzami rolet zewnętrznych sprawiamy, że budynek na powrót staje się ciężki i toporny. Żaluzje fasadowe to nowoczesne i eleganckie osłony okienne o prostej i bardzo lekkiej budowie. Doskonale sprawdzają się w obiektach architektonicznych, których cechą charakterystyczną są duże przeszklenia. Żaluzje zewnętrzne chronią wnętrze przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym, zmniejszają poziom hałasu i pozwalają zachować prywatność wewnątrz. Jednocześnie stanowią elegancki smaczek na fasadzie budynku, która staje się bardziej atrakcyjna.

Żaluzje fasadowe KOSROLET: Charakterystyka produktu

Żaluzje fasadowe wykonujemy z poziomych lameli z aluminium. Pokryte wysokiej jakości lakierami wykazują wysoką odporność na szkodliwy wpływ czynników zewnętrznych, dzięki czemu przez wiele lat działają niezawodnie i pięknie się prezentują. Ruchome lamele żaluzji zewnętrznej zapewniają swobodę zarządzania ilością światła w pomieszczeniu, przy zachowaniu maksimum prywatności wewnątrz – odpowiednie ustawienie lameli sprawia, że osoby w pomieszczeniu widzą, co dzieje się za oknem, podczas gdy same pozostają niewidoczne.

Funkcjonalność żaluzji fasadowych w dużej mierze zależy od zastosowanej automatyki. W naszych realizacjach bazujemy na napędach sprawdzonych marek. To daje nam pewność, że system będzie działał bezawaryjnie i niezawodnie, a jego codzienna obsługa będzie wygodna.

Nasze żaluzje zewnętrzne są:

  • odporne na szkodliwy wpływ czynników zewnętrznych, co zapewnia ich trwałość i wieloletnią żywotność,
  • wykonane z wysokiej jakości materiałów, co przekłada się na ich doskonałe parametry użytkowe,
  • dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej, co ułatwia ich dopasowanie do koloru stolarki okiennej i drzwiowej oraz elewacji zewnętrznej budynku.

Żaluzje fasadowe – Warszawa i okolice

Klientów zainteresowanych wyborem zewnętrznych osłon okiennych zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą KOSROLET. Żaluzje fasadowe oferujemy wraz z profesjonalnym montażem. Usługi montażowe świadczymy na terenie miasta Warszawa i najbliższej okolicy. Współpracujemy w tym zakresie z klientami indywidualnymi i biznesowymi. Oferowane przez nas żaluzje fasadowe doskonale wpisują się w wymagania stawiane współczesnemu budownictwu mieszkalnemu i użytkowemu.

W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w wyborze najbardziej optymalnego systemu zewnętrznych osłon okiennych. W stałej ofercie posiadamy również między innymi rolety antywłamaniowemoskitiery i plisy.

Opinie z Google